Jsme normální tiskárna

Čím se však od ostatních tiskáren lišíme, jsou naši zaměstnanci. Většina z nich u nás pracuje již více než 10 let a jsou skutečnými mistry svého řemesla. Zadáte-li Vaši zakázku nám, svěříte ji do rukou odborníků s bohatými zkušenostmi a stovkami realizovaných zakázek podobných té vaší.

Přemýšlíme
o vašich potřebách
Chceme, aby výsledek naší práce nejen hezky vypadal, ale i dobře plnil svou funkci. Při naší práci přemýšlíme. Například i nad tím, jak a v jakých podmínkách bude tiskovina používána, jaká má být její životnost, a podle toho dokážeme doporučit odpovídající materiál i technologii.
Máte představu o tom, jak má Vaše tiskovina vypadat, ale nevíte, jak toho dosáhnout? Poradíme vám. Naším cílem je, abyste dostali to, co očekáváte, v kvalitě, která vás mile překvapí. Jde nám
o perfektní výsledek
Potiskneme
cokoli
Umíme potisknout široké spektrum materiálů. Nejen papír, karton, textil, plasty, ale i plech či zrcadla. S tiskem všeho druhu máme letité zkušenosti. Byli jsme jednou z prvních tiskáren v ČR, která provozovala plně automatický cylindrový sítotiskový stroj.
Máme krátké dodací lhůty. Standardně pracujeme na dvě směny, ale zvládneme i třísměnný provoz. A pokud ani to nestačí, využíváme volné kapacity prověřených spřátelených tiskáren. Chápeme, že někdy
to prostě hoří
Máme rádi
náročné klienty
Vítáme náročné zakázky, které nás posouvají kupředu. Ovládáme desítky tiskových postupů včetně specialit jako je tisk termochromických barev, parfémovaných laků nebo stíracích barev.

A navíc, díky hluboké znalosti tiskových technologií umíme najít řešení, které Vám ušetří peníze.