Služby

SÍTOTISK

Stěžejními výrobky jsou samolepící etikety s širokou škálou použitých materiálů a tiskových barev, včetně materiálů umožňujících až sedmiletou záruku na světlostálost. Výjimkou nejsou ani samolepící etikety kombinující sítotisk a ofset či sady různorodých etiket.

Velmi dynamicky se rozvíjející činností je potisk archových plastů včetně oblíbeného polypropylenu. Stejně jako v jiných sítotiskových provozech i u nás probíhají dotisky na kalendáře, výroba atypické kartonáže a tisk plakátu, klasikou zůstává potisk tmavých materiálů světlými barvami, atd.

Toto široké spektrum zakázek standartně realizujeme ve vysoké kvalitě, krátkých dodacích lhůtách a s optimalizací cenových nákladů.

ZUŠLECHŤOVÁNÍ

Je to specifická a kreativní kategorie služeb, jenž se v rámci sítotisku nabízí všem, kteří chtějí u tištěných výrobků dosáhnout zajímavých vlastností či zvláštních efektů. Mezi standardní produkty patří lokální UV lakování a to nejen lesklé a matné, ale i speciálními laky se strukturovaným povrchem, pískovým efektem, omakem gumy, přísadou glitrů atd.

Další skupinu pak tvoří barvy se zvláštními efekty, jako např. termochromatické barvy, zlaté, stříbrné a metalické barvy, barvy s obsahem „vůní“ a to jak v podobě esencí, tak granulí.

Další významnou část tvoří využití stíracích barev, které nacházejí nejširší uplatnění v oblasti výroby stíracích losů.

Takřka samostatnou kapitolou je příprava PVC (samolepící i tvrzené) pro ofsetový tisk a následné přetisky bílou barvou či mezivrstvou pro výrobu oboustranných etiket.

DIGI

Progresivně se vyvíjející technologie nahrazující ofset i sítotisk především v oblasti malých nákladů či velkých rozměrů. Vzhledem k takřka úplné eliminaci přetiskových nákladů jsou zakázky nejen levnější, ale mohou být zhotoveny i v termínech, které jsou klasickým technologiím takřka nedostupné.

REGISTRY – ORGANIZAČNÍ PRODUKTY

Knihařské zpracování zakázkové výroby registrů (hmatníků, rozhazovačů atd.) vychází z použití atypických strojů Kugler-Womako.

Stěžejními výhodami této technologie je zpracování (děrování i tabelování) v jednotlivých listech registrů, což umožňuje jejich tiskovou výrobu v jakémkoli vyřazení na libovolných arších, tedy tou nejvýhodnější technologií. Druhou nezanedbatelnou výhodou jsou odpadající náklady na výrobu výsekové formy.

OFSET

Jedná se o služby a výrobky, kde využíváme různých komparativních výhod plynoucích z našeho sítotiskového provozu a dlouholetých zkušeností Klasickou ofsetovou produkci není třeba představovat. Částečně vybočujícími výrobky jsou samolepící etikety s kombinací různých tiskových technologií, plastové registry potištěné ofsetem a podobné speciality.

KNIHAŘINA

Je nedílnou součástí takřka všech zakázek, které realizujeme. Od klasické řezačky, přes výsekový stroj, již zmíněné děrovací a tabelovací stoje Kugler-Womako ke snášecí lince. Zkrátka vše co potřebujeme pro realizaci kompletních zakázek u nás, či jako nabízenou službu ve spojení se zušlechťováním.

POTISK TEXTILU

V oblasti reklamního textilu, jehož jsme přímý dovozce, zajišťujeme kromě klasického přímého potisku i řadu nepřímých technik (floky, multiflok, transfery, atd.) včetně jejich vzájemných kombinací či kombinací s výšivkou.